Léto u moře

Léto u moře - teplé slunce, oblázková nebo písečná pláž pod nohama, šum moře i osvěžující vlny. Jedinečné zážitky, na které se nadšeně těšíme celý rok.

Léto u moře evokuje v našich představách hřejivé slunce. Nic nemůže překonat ten skvělý pocit, když se probudíte a víte, že vás čeká další slunečný den. Mořské pobřeží nabízí spoustu slunečního svitu k opálení i k načerpání životodárné energie.

A pak jsou tady pláže s oblázky nebo s jemným pískem, po kterých se můžete procházet bosýma nohama, relaxovat a zažívat osvěžující pocity z blízkosti moře. Pobyt u moře a koupání v mořské vodě má terapeutické účinky na pokožku, dýchací a pohybový aparát, i na psychiku. Stačí jen zavřít oči a poslouchat zvuk moře, který vás uvede do stavu absolutního klidu.

Chorvatsko

Pobytové zájezdy s dopravou zájezdovým autokarem i vlastní dopravou na Makarské riviéře u nejkrásnějších pláží Jadranu, s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování v kempových kapacitách u moře - v plně vybavených stanech, chatkách, karavanech a mobilních domech v oblíbených kempech Dole a Boban v letovisku Živogošče Blato s promenádou podél moře, s restauracemi a zahrádkami s posezením, přístavem, aktivitami pro vyžití i s večerní zábavou.

Ubytování v apartmánových vilách a penzionech v letoviscích Živogošče Porat, Živogošče Blato, Drvenik Donja Vala, Drvenik Gornja Vala a Podaca.

Zájezdy Chorvatsko

Výlety_Bol Zlatni Rat

Itálie

Pobytové zájezdy s dopravou zájezdovým autokarem i s vlastní dopravou,
s týdenními pobyty v oblíbeném
letovisku Cesenatico v regionu Emiglia Romagna, i s možností jednodenního koupání.
Letní Benátky s poznáváním a koupáním v moři na rozlehlých plážích Lido de Venecia se zlatavým pískem, výlety lodí na ostrovy Murano, Burano
.

Lido di Venecia - Benátské Lido je ostrov, který je nazývaný jako „Zlatý Ostrov“, kde na místních 12-ti kilometrech pláží můžete vychutnávat klid a odpočinek nebo si užít procházky v ulicích lemovaných stromy a krámky nebo po historickém Borgo Malamocco s úzkými uličkami a kanály.

Zájezdy Itálie

02 Ostrov Capri

Azurové pobřeží

Jižní Francie a Monako, poznávání, relaxace a koupání u nejkrásnějších plážích Azurového pobřeží. Ubytování v hotelu*** Ibis a podobné.

Navštívíme Monacké knížectví, Monte Carlo, středověkou vesničku Éze, vonící parfémy s exkurzí v manufaktuře Fragonard, francouzské "Benátky" Port Grimaud, věhlasné Saint Tropez i výstavní město Nice, považované za hlavní město Francouzské riviéry, s jeho exkluzivními plážemi, promenádami lemovanými palmami, výstavnými hotely, pamětihodnostmi, muzei, tržnicí s přírodními produkty všeho druhu a hradem, který symbolizuje pozůstatky města, které zde postavili starověcí Řekové.

Léto ve Francii

24 Nice