Itálie Benátky a Lido di Venecia - poznávání a koupání v moři

Délka: 3-denní zájezd Místo: Itálie Itálie Benátky Datum: 3 termíny od 29.7.2024 Doprava: autokarem Strava: bez stravy Ubytování: bez ubytování

Ceny od 1 390 Kč

sleva 30% dříve 1 980 Kč

Program zájezdu

1. den: pondělí
Odjezd ze severní Moravy, nástupní místa od Ostravy po trase směr, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník n. Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno a Mikulov, transfer přes Rakousko.
2. den: úterý
Příjezd na terminál, odkud se na lodi přesuneme do Benátek. Individuální program: náměstí Sv. Marka, Dóžecí palác, basilika San Marco se všemi jejími poklady, Kampanila, Prokuratura, Museo Correr, Torre dell Orologio a most Rialto. Poté se vydáme lodí na pláže ostrova Lido za koupáním v moři a pohodou na pláži. Individuální program. Odjezd z terminálu ve večerních hodinách, dle pokynů průvodce - tour operátor a odjezd autobusem zpět do ČR.
3. den: středa
Návrat do ČR dopoledne dle výstupních míst.

červenec 2024

29.07. - 31.07.24 pondělí - středa
bez stravy autokarem
Sleva 30% dříve 1 980 Kč 1 390 Kč
cena za 3 dny (0 nocí)

srpen 2024

12.08. - 14.08.24 pondělí - středa
bez stravy autokarem
Sleva 30% dříve 1 980 Kč 1 390 Kč
cena za 3 dny (0 nocí)
26.08. - 28.08.24 pondělí - středa
bez stravy autokarem
Sleva 30% dříve 1 980 Kč 1 390 Kč
cena za 3 dny (0 nocí)

Slevy

  • ZVÝHODNĚNÁ CENA

Cena zahrnuje

  • Dopravu pohodlným zájezdovým autokarem (klima, WC, bar)
  • Služby zkušeného průvodce - tour operátor
  • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • 25 € lodní lístek do Lida a na San Marco a zpět na terminál
  • doporučené kapesné 50 € (dle osobní potřeby)
  • vstup do města, místní taxy, vjezdy autokarem do terminálů - 15 €
  • 41 Kč/os./den komplexní pojištění léčebných výloh vč. storna
  • 550,- Kč svoz Praha-Brno-Praha

Výlety

  • Lodí na pláže Lida a do centra Benátek
Letní Benátky AKČNÍ CENY DO KONCE PRÁZDNIN - poznávání i koupání v moři na rozlehlých plážích Lido de Venecia se zlatavým pískem.
Benátky jsou turistickým cílem po celý rok, v létě si však vedle poznávání památek a romantiky můžete užít i koupání v moři.

Vzhledem k aktuálním omezením počtu turistů ve skupinách, se budete pohybovat v oblasti San Marco a Rialto individuálně. Zašleme Vám mapy a prospekty. Průvodce - tour operátor Vám zajistí lodní lístky a bude Vám k dispozici v autokaru a na lodi. V centru Benátek Vás bude doprovázet a podá Vám výklad na místech, kde je to povoleno.

LIDO DE VENECIA! - Benátské Lido je ostrov, který je nazývaný jako „Zlatý Ostrov“, kde na místních 12-ti kilometrech pláží můžete vychutnávat klid a odpočinek nebo si užít procházky v ulicích lemovaných stromy a krámky nebo po historickém Borgo Malamocco s úzkými uličkami a kanály.

A pokud si budete chtít odpočinout či se schovat před letním sluncem, tak Vás vysvobodí některá z příjemných restaurací či kaváren, kterých je v Benátkách nepočítaně. Není nad příjemné posezení s Vašim nejbližším nebo s přáteli u skleničky Prosseca, šálku dobré kávy či pravého italského kapučína, navíc na tak romantickém místě jakým jsou Benátky. Najděte si volný čas a prožijte ho v Benátkách s tím, kdo je Vašemu srdci nejbližší ...
Více o programu zájezdu

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Odjezd z Ostravy v pozdních odpoledních hodinách, nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p.R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov, transfer přes Rakousko. Odjezd z Prahy svozem a rozovzem do Brna a zpět. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.Doprava: je realizována pohodlnými zájezdovými autokary s toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).