Azurové pobřeží, Monako, Éze, Nice, koupání v moři i poznávání

Délka: 4-denní zájezd Místo: Francie Francie Cannes Datum: žádný termín od 23.5.2024 Doprava: autokarem Strava: snídaně Ubytování: hotel **+

Ceny od 5 290 Kč

dříve

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Rozvadov
2. den: Příjezd do Monackého knížectví v ranních hodinách, Monte Carlo - prohlídka s průvodcem, Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Koupání v moři na veřejné pláži Larvotto. Odjezd z Monaca v pozdějších odpoledních hodinách, vesnička Éze, vonící parfémy s exkurzí ve známé manufaktuře parfémů Fragonard. Odjezd na ubytování do hotelu na Azurovém pobřeží.
3. den: Po snídani přejedem do Nice, kde si prohlídneme staré město s úzkými uličkami, kavárnami a bary, projdeme se po promenádě - tzv. Promenade de Anglais a vyjdeme si na místo bývalé pevnosti, odkud je krásný výhled na Zátoku andělů. Pobyt u moře až do večerního odjezdu. Odjezd z Nice, cesta domů.
4. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.

Slevy

 • Zvýhodněná cena dle věkových kategorií

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím
 • snídaně v rámci pobytu
 • autobusová doprava
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Pojištění léčebných výloh 41,- Kč/os./den
 • místní taxy, vjezdy autokarem do terminálů, vjezdy do historického centra města - 10 €
 • Příplatky: příplatek za obsazení pokoje jen jednou osobou: 990 Kč.
 • Vstupy v rámci programu: nepovinné - např. indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku 19 Euro, do 17 let 12 Euro

Výlety

 • dle programu
Jižní Francie a Monako, poznávání, relax a koupání na Azurovém pobřeží.

Navštívíme Monacké knížectví, Monte Carlo, středověkou vesničku Éze, vonící parfémy s exkurzí v manufaktuře Fragonard,

výstavní město Nice, považované za hlavní město Francouzské riviéry, s jeho exkluzivními plážemi, promenádami lemovanými palmami, výstavnými hotely, pamětihodnostmi, muzei, tržnicí s přírodními produkty všeho druhu a hradem, který symbolizuje pozůstatky města, které zde postavili starověcí Řekové.

4 denní pobytově - poznávací zájezd do Monaka a jižní Francie, s relaxací a koupáním v moři na Azurovém pobřeží i v Monackém knížectví, se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v hotelu na Francouzské riviéře v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím se snídaněmi.

Pro děti až do 14 let další sleva v rezervaci zájezdu!

Vše v ceně: ubytování v hotelu, vydatné snídaně, průvodce, doprava pohodlným zájezdovým autobusem, sklopné sedačky, rozšiřitelné do boku.

Užijte si dovolenou na Azurovém pobřeží, v oblasti nacházející se mezi italskými hranicemi a řekou Rhônou, v Monackém knížectví, i na Francouzské riviéře, s prosluněnými plážemi a azurově modrým mořem.
Jen tady si můžete vychutnat identickou jižní Francii na Azurovém pobřeží.

Zažijete historické pamětihodnosti, přírodní krásy, relax a koupaní v moři na nádherných plážích Monaka a Francouzské riviéry.

Na našich zájezdech Vám nabízíme:

Kvalitní hotely ověřené hotely se snídaněmi, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.

Zkušené průvodce, klienty vysoce hodnocené za odbornost a přístup ke klientům.

Nejvýhodnější ceny vstupů do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

Autobusová doprava pohodlnými zájezdovými autobusy vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů. Zkušení řidiči s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Žádné příplatky za nástupní místa po trase přes celou ČR z Ostravy po Rozvadov BEZ JAKÉHOKOLIV PŘÍPLATKU!

Stravování: snídaně

Snídaně včetně nápojů. Francouzské bagety, croissant, máslo, marmeláda, nutela, šunka, salám, sýr, popř. vajíčko, ovoce.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov – časy budou upřesněny dle nástupních míst. VŠECHNA NÁSTUPNÍ MÍSTA JSOU BEZ PŘÍPLATKU!
Doprava: je realizována pohodlnými zájezdovými autokary s toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: hotel **+

Hotel s vlastním sociálním příslušenstvím na pokojích včetně wifi zdarma, na Azurovém pobřeží.