Zima na horách

Skvělý způsob, jak načerpat energii a užít si zimní radovánky

Zima na horách přináší nejen krásné panoramatické výhledy, ale také spoustu příležitostí pro zábavu a odpočinek. Dovolená na horách v zimním období je oblíbená mezi milovníky sportů na sněhu a těmi, kteří touží po klidu a relaxaci v zimním ráji.

Dopřejte si dovolenou v jedinečném regionu chráněné krajinné oblasti Beskyd a Javorníků

-

Daleko od všedních starostí, s ubytováním v nadstandardně prostorných a komfortně vybavených klimatizovaných apartmánech v klidné rezidenční části Rožnova pod Radhoštěm - města s lázeňskou tradicí a širokým zázemím pro zážitky, turistiku a sporty, v každém ročním období.

Vyberte si z naší nabídky sezónních i celoročních pobytových balíčků.

Silvestrovský pobyt Beskydy Vila Věra

Přivítejte s námi v Beskydech na Valašsku nový rok 2024.

V ceně je pobyt na 4 noci včetně snídaní.

Čeká na vás komfortní pobyt v apartmánu, možnost návštěvy Valašského skanzenu a další vyžití - zimní sporty, turistika, poznávání a zážitky nebo relaxace v luxusních privátních lázních v úplném soukromí. Je jen na vás, co si vyberete.

Pobytový balíček Vila Věra

36 Valašsko Beskydy

Prodloužený víkend v Beskydech

Užijte si prodloužený víkend v Beskydech na Valašsku na 3 noci od čtvrtku do neděle nebo od pátku do pondělí.

Poznejte krásy Rožnova i jeho okolí, dopřejte si aktivní odpočinek na horských túrách, ve skiareálech, relaxujte v privátním wellness, při masážích, navštivte Valašský Skanzen, Jurkovičovu rozhlednu, manufakturu Unipar, Svět kamenů či Biofarmu.

Vydejte se na Pustevny, na Radhošť, do Štramberka, do unikátního muzea Tatra v Kopřivnici, na hrady a zámky v okolí, a do dalších zajímavých míst našeho regionu s bezpočtem pamětihodností.

Pobytový balíček Vila Věra

22 Folklor a Valašské muzeum

-

Nabídka lyžařských zájezdů

-