Termály, wellness

Lázně a wellness destinace nabízí širokou škálu možností, které uspokojí různé preference a potřeby.

Dovolená je výjimečnou příležitostí k odpočinku a obnově těla i mysli, a není pochyb o tom, že lázně a wellness destinace patří mezi jedny z nejoblíbenějších míst pro relaxaci a zlepšení celkového zdraví. Kombinace krásné přírody, relaxačních procedur i aktivního odpočinku nabízí návštěvníkům dokonalý prostor ke zklidnění a regeneraci.

Senioři relaxační pobyt v Beskydech

Zvýhodněný pobyt PRO SENIORY od 60 let na 3 dny v privátním apartmánu v podhorském městě Rožnov pod Radhoštěm s tradicí klimatických respiračních lázní.

Exkurze v unikátní manufaktuře Unipar i prohlídka Valašského skanzenu, možnosti vycházek do okolní horské přírody, či do původního lázeňského parku nebo po trasách historických lázeňských stezek.

Vydejte se na výlet na Pustevny, Radhošť, Velký Javorník a na další zajímavá místa nebo můžete dle libosti relaxovat ... s možností výhodného prodloužení pobytu.

Prohlédnout nabídku Vila Hedvika

07 Wellnes pobyty Beskydy 07

Wellness relax na max

Zažijete maximální odpočinek a regeneraci v luxusních privátních lázních v úplném soukromí, kde Vás budeme hýčkat aromaterapií Alqvimia, ozdravným teplem bio sauny, odpočivnou kúrou, harmonizací v čakrové kapličce, koupelemi ve vířivce a kneippovými lázněmi.

Zažijete jedinečnou atmosféru a pocit absolutního uvolnění, který Vás nabije energií a posílí Vaše tělo i duši.

2 dny / 1 noc

Prohlédnout nabídku Vila Hedvika

07 Wellnes pobyty Beskydy 03

Nabídka zájezdů Wellness relax

4 denní wellness relax v týdnu

Relaxujte za výhodnou cenu a nechejte se hýčkat koupelemi a masážemi.

Užijte si volno podle chuti a ročního období.
Čekají na Vás relaxační koupele královny Kleopatry a císaře Cézara s masážemi v privátním wellness, kde budete jen vy sami.

Zážitkový program ve Valašském skanzenu, v manufaktuře Unipar, ve Světě kamenů, na Jurkovičově rozhledně (dle sezóny), historické architektonické skvosty i Stezka v oblacích na Pustevnách, pěší procházky, turistika, jízda na kole či na běžkách, a další zážitky v okolních Beskydech.

Prohlédnout nabídku Vila Věra

11 Lázně Hedvika